Apartments Prague – Hotel Apartments Wenceslas Square

24/7
Recepce
WIFI
zdarma
100%
Centrum
Let/vlak
Transfer
Aktuální
Kalendář
Plný
Servis

Více než 40 plně servisovaných apartmánů přímo v centru Prahy

Naše apartmány jsou obshluhovány z NON STOP centrální recepce na adrese:

Václavské náměstí 36, Praha 1, telefon: +420 602 400 186

Nabízíme plně vybavené apartmány všech velikostí přímo v centru Prahy pro hosty na dovolené, obchodní cestující a studenty, kteří chtějí víc ze svého pobytu v Praze. Neváhejte si vybrat jeden z našich prostorných, komfortních, plně zařízených a dobře spravovaných apartmánů na Václavském náměstí v budově MELANTRICHU (1897 - 1999), kde se nachází 30 apartmánů nebo jeden z 10 apartmánů v blízkosti Staroměstského náměstí. Obě lokality jsou 100% centru Prahy.
Apartmány jsou od studií (30 - 45 m2) až po prostorné byty se 6 pokoji (160 m2 / 1722 ft2), všechny v nejlepších pražských lokalitách !

Všechny apartmány jsou vybaveny:

LED TV, SAT, DVD, Rádio CD, WiFi zdarma - vysokorychlostní Internet, Intercom, Pračka, Fén, Žehlička a Žehlící prkno, Trezor a plně vybavená Kuchyň s Lednicí, Myčkou, Sporákem, Troubou, Mikrovlnnou troubou, Kávovarem, Konvicí, Toustovačem, Hrnci a Pánvemi, Talíři, Příbory a veškerými základními kuchyňskými potřebami. Některé apartmány mají klimatizaci a balkon nebo terasu.
Na požádání: Pronájem elektrických kol a skútrů výhradně s firmou Ecoben.cz

Služby:

 
NON STOP Recepce, Taxi, Technická podpora, Úschovna zavazadel, Snídaně formou bufetu, Podzemní garáž, Půjčovna aut, Organizace exkurzí, Fax, Praní prádla, Hlídání dětí, Bezbariérový přístup, Domácím zvířatům vstup povolen, Kadeřnictví, Solárium a Aerobik.
Úklid každý čtvrtý den zdarma.
Děti do 6 let jsou zdarma. Domácí zvířata jsou také zdarma.