Apartments Prague – Hotel Apartments Wenceslas Square

Centrální
Recepce
WIFI
zdarma
100%
Centrum
Let/vlak
Transfer
Aktuální
Kalendář
Plný
Servis

25 plně servisovaných apartmánů přímo v centru Prahy. Zeptejte se na akční ceny !

Naše apartmány jsou obshluhovány z centrální recepce na adrese:

Michalska 10, Praha 1, telefon: +420 602 400 186

Otevřeno denně: 8:00 - 23:00 hod

O příjezdu nebo odjezdu mimo otevÍrací dobu recepce nás prosím informujte, dekujeme !

Nabízíme plně vybavené apartmány všech velikostí přímo v centru Prahy pro hosty na dovolené, obchodní cestující a studenty, kteří chtějí víc ze svého pobytu v Praze. Neváhejte si vybrat jeden z našich prostorných, komfortních, plně zařízených a dobře spravovaných apartmánů v blízkosti Staroměstského náměstí. Obě lokality jsou 100% centru Prahy.
Apartmány jsou od studií (30 - 45 m2) až po prostorné byty se 5 pokoji (100 m2 / 1070 ft2), všechny v nejlepších pražských lokalitách !

Všechny apartmány jsou vybaveny:

LED TV, SAT, Rádio CD, WiFi zdarma - vysokorychlostní Internet, Intercom, Pračka, Fén, Žehlička a Žehlící prkno, Trezor a plně vybavená Kuchyň s Lednicí, Myčkou, Sporákem, Troubou, Mikrovlnnou troubou, Kávovarem, Konvicí, Toustovačem, Hrnci a Pánvemi, Talíři, Příbory a veškerými základními kuchyňskými potřebami. Některé apartmány mají klimatizaci a balkon nebo terasu.
Na požádání: Pronájem elektrických kol a skútrů výhradně s firmou www.ecoben.cz

Služby: 

Centrální Recepce, Taxi, Technická podpora, Úschovna zavazadel, Podzemní garáž, Půjčovna e-kol, Organizace exkurzí, Praní prádla, Hlídání dětí, Bezbariérový přístup, Domácím zvířatům vstup povolen.
Úklid každý čtvrtý den zdarma.
Děti do 6 let jsou zdarma. Domácí zvířata jsou také zdarma.